Lieve leden, vrijwilligers, liefhebbers en geïnteresseerden,Sorry, het “Buitenlanders?” In de titel is ordinaire clickbait. We zijn namelijk hard op zoek naar mensen met internationale contacten die kunnen helpen met het verspreiden van het onderzoek van @Research_CAPRI. Ook als je niet iemand persoonlijk kent maar wel denkt dat een specifiek persoon hier aan zou kunnen bijdragen dan horen we het graag en benaderen we die zelf. We zoeken nu vooral buiten Europa en de VS. Zie ook https://fetlife.com/users/4909743/posts/7861063Dat gezegd hebbende is het hoog tijd dat ik jullie weer overlaad met een stukje proza, want iedereen heeft de updates natuurlijk enorm gemist 😉 Dat er zoveel tijd is verstreken sinds de vorige update komt heel kort door de bocht door onderbezetting en een veel te druk leven. Maar er moet naast de club natuurlijk ook nog gewerkt worden, want ook de harde kern vrijwilligers blijft bijdragen om de club het thuis van ons allemaal te houden.Voor mijzelf betekent dit dat ik nu al drie maanden geen vrijdag meer in de club heb kunnen zijn, op de eerste week van het jaar na. Gelukkig hebben we toffe nieuwe vrijwilligers in het team die enorm hebben geholpen dat op te vangen, en zelf hoop ik op termijn weer “gewoon” twee dagen in de week aanwezig te zijn. Een weekend geen club is een weekend niet geleefd, dus eigenlijk leef ik maar half nu 😜Genoeg daarover, het is tijd voor echte updates. Graag willen we wat kwijt over de jaarkaarten, verjaardagen in de club, de stand van zaken wat corona maatregelen betreft, de Reunion Party, bereikbaarheid en natuurlijk even de financiën.

Jaarkaarten

Zoals de meesten wel bekend is hebben we voor de leden de mogelijkheid om een jaarkaart te nemen. De prijs hiervan is 250 euro (tien maal de inkom) en je kan er een heel jaar of 20 keer gebruik van maken (afhankelijk van wat het eerste komt). Vorige week plaatsten we al een writing dat er nu zes beschikbaar zijn, er zijn er nu nog drie. We doen niet aan reserveringen, wie het eerst komt krijgt de kaart.De writing met meer informatie lees je hier terug: https://fetlife.com/users/4909743/posts/7888268

Verjaardagen in de club

Het seizoen lijkt weer te beginnen want de eerste vijf verjaardagen zijn al gemeld 😉 vier jij je verjaardag in de club? Laat het weten, want behalve een eervolle vermelding in het event zorgen we ook voor wat lekkers tijdens de avond en op zaterdagen een verjaardagsliedje gezongen door ondergetekende 🥳

Fetish Reunion Party 2022

De Fetish Reunion Party is er weer! Corona heeft twee jaar roet in het eten van deze traditie gegooid maar nu kan het eindelijk weer. Iedereen die tot half juli vijf keer in de club komt (gerekend vanaf oktober 2021) krijgt een gratis ticket als bedankje voor de leden, en red je de vijf keer niet dan zijn er tickets voor gereduceerd tarief. Let wel, bij 50 zit dit event vol. We mogen natuurlijk geen speelruimte tekort komen ;-)De eerste 30 tickets zijn al vergeven, dus hou 30 juli bezet in de agenda! https://fetlife.com/events/1040645

Corona maatregelen

Met de versoepelingen die worden doorgevoerd ontstaat er automatisch weer verwarring, want helaas lopen de Nederlandse en Belgische maatregelen nog steeds niet synchroon.De verplichte sluitingstijd is eraf (hoera) dus we zijn weer elke vrijdag en zaterdag open van 20.00 uur tot 02.00 uur. Mondmaskers enkel nog verplicht voor vrijwilligers, en geen maximum meer wat mensen aan één tafel betreft en gewoon kunnen drinken terwijl je staat.De QR code is nog wel verplicht. Als met een paar weken de volgende versoepelingen in gaan zal dit kunnen veranderen, maar we moeten nog even kijken in hoeverre dit mogelijk is (verplicht vanaf een bepaald aantal bezoekers, maar niet bekend of het gaat om capaciteit of om daadwerkelijk aantal). Dit zoeken we nog uit.

Bereikbaarheid

Met bijna de helft van onze leden die uit Nederland komen goed nieuws voor iedereen die uit de hoek van Eindhoven komt. De nieuwe N69 schaaft bijna een kwartier van de reistijd af.Reis je normaal op de automatische piloot? Zet dan zeker de navigatie weer eens aan, anders mis je de afrit 😉

Financiële zaken

We beginnen weer een beetje in het normale te komen. De eerder genoemde achterstand is

nog maar 750 euro en moet met drie maanden ingelopen zijn. De situatie voor corona zijn we nog niet, van een buffer kunnen we voorlopig alleen nog maar dromen.

We hopen de tweede helft van dit jaar weer in een gezonde situatie te komen dat er ook echt weer gespaard kan worden voor het opvangen van moeilijke tijden en voor de verbeteringen die we willen aanbrengen in de club.

We zullen altijd deels afhankelijk blijven van donaties en giften, maar dat is niet vreemd voor een vereniging zonder winstoogmerk. Ook jouw steun blijft dus welkom.

Wil je ons steunen? Doe dan een donatie via onderstaande bankgegevens:

IBAN: BE36 7350 2089 3481
ten name van: 78 VZW
te plaats: Ham

of via Paypal: https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=DTVWQ2T3ZSR6C

of zoek de fooienpot in de club even op.

Wanneer je vragen hebt of op een andere manier wil en kan helpen, horen we graag van je!

Hartelijke groet namens alle vrijwilligers,

KapiteinG